Nasze mocne strony

 

Doświadczenie

Pierwszy nasz kontakt z narzędziami informatycznymi miał miejsce w latach 70-tych XX wieku. Pasja oraz wrodzona ciekawość powodowały angażowanie dostępnych wtedy urządzeń do niemal każdej pracy. Szybko okazało się, że maszyny liczące nie zastąpią kalkulatora, ale znakomicie mogą zastąpić maszynę do pisania, dając nowe, niespotykane wcześniej możliwości. Sprawdzały się, jako narzędzie gromadzące, porządkujące i przetwarzające rozmaite dane.

Uczestniczyliśmy w tworzeniu systemów bazodanowych, dostarczając narzędzi osobom, które nigdy wcześniej nie korzystały z PC-tów w pracy. Wspomagaliśmy inżynierów automatyzując zagadnienia obliczeniowe i prace projektowe. Współpracowaliśmy z komórkami kadrowo-płacowymi, tworząc i wdrażając systemy finansowo-księgowe. Znamy zagadnienia związane z marketingiem, wymogi prawne z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, działamy na rynku usług finansowych, nasza wiedza jest ugruntowana wszechstronną praktyką.

Dzisiaj wiele osób posiada umiejętność posługiwania się komputerami, zdobytą w naturalny sposób, ponieważ komputery otaczają nas i są wykorzystywane na codzień. Nie każdy jednak potrafi znaleźć rozwiązanie w sytuacji awaryjnej, a tym bardziej nie jest w stanie przewidzieć jej wystąpienia bądź jej uniknąć.

Umiejętności

Instalujemy i konfigurujemy systemy operacyjne z rodziny WINDOWS:

Instalujemy programy zabezpieczające.

Konfigurujemy sieci przewodowe i bezprzewodowe, VPN, serwery druku, sieciowe urządzenia wielofunkcyjne.

Instalujemy oprogramowanie użytkowe i biurowe.

Instalujemy i konfigurujemy systemy operacyjne LINUX.

Konsultujemy z użytkownikiem potrzeby i możliwości w zakresie zastosowania oprogramowania wspomagającego jego działalność, zarządzanie, marketing, sprzedaż, gospodarkę magazynową, planowanie produkcji. Pomagamy w wyborze właściwego rozwiązania spośród bogatej oferty rynkowej.

Mobilność

Organizujemy pracę tak, aby zawsze być do dyspozycji, kiedy jest to konieczne. Zdarza się, że poza zaplanowanymi wizytami serwisowymi konieczne są działania interwencyjne. Zadania priorytetowe realizujemy w pierwszej kolejności, dojeżdżając niezwłocznie na wezwanie do siedziby Klienta. Jeżeli zajdzie potrzeba przekazania sprzętu do serwisu lub producenta, odbieramy go z miejsca instalacji własnym transportem i przywozimy na miejsce po naprawie.

Zaangażowanie

Celem naszym jest zapewnienie pełnej sprawności i wykorzystanie wszystkich możliwości zainstalowanego sprzętu IT. Zadowolenie z obsługi jest naszą wizytówką, dlatego zadania, których się podejmujemy, wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

Strona główna / Poprzednia strona

 
>